Kurumsal

    Remo Ağır Makine Sanayii olarak hedeflerimize ulaşma konusunda başarımızın ve bu yönde kendimize güvenimizin temelinde; küreselleşmenin ve liberal ekonomi anlayışının getirdiği teknik ve ekonomik gerçekleri kavrayışımız, problem çözmede kararlı ve dengeli yaklaşımlarımız, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlardaki uygulamalarımızda sergilemekte olduğumuz ve profesyonel zihniyetle taçlanan “Kusursuz Üretim” disiplinine bağlılığımız yatmaktadır.
    Bu geleneğimizin bize kazandırdıklarını, “GSW makine imalatı” adı altında sektöre adım attığımız 1991 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz yüzlerce proje anlatıyor. Almanyada “Ağır yük taşıma araçlarının gövdesi” işi için yaptığımız ilk sözleşme, yıllar içinde avrupanın dört bir yanında başarıyla tamamladığımız makine, sanayi, ağır metal endüstrisi projelerine, yurtdışında alt yapısı ve sosyal tesisleriyle yarattığımız kalite parçalarına dönüştü.
    Coşkuyla attığımız ilk harç sonrasında üstlendiğimiz her işimizde daha yoğun bir coşkuyu yaşadık. Tamamladığımız her proje haklı gurur kaynağımız oldu.Yola çıkarken, ilke ve değerlerimizin doğruluğuna inanıyor ve bunlara bağlı olarak büyüyüp gelişeceğimize güveniyorduk. Sürekli yükselen nitelikli bir hizmet ve verimlilik arayışı yönündeki inancımız, yurdun ve dünyanın her köşesinde bilinmeyeni göze alabilen özgüven ve girişimcilik temel ilke ve değerlerimizi oluşturuyor. Şimdi bunlar, yılların birikiminden süzülmüş olarak yarınlara aktarılan, dürüstlük, ahde vefa ve istikrarın sağlam temellerinden yükselen bir geleneğimiz haline geldi – “Bağlılık Geleneği”.Yeni bir bin yıla hedeflerimize, daha da büyüterek ulaşacağımızın güveni içerisinde girdik ve başarılarımıza yenilerini ekledik.
    Bu güvenimizin temelinde, küreselleşmenin önümüze koyduğu ekonomik gerçekliklerin kavranması, istikrar bilincimiz, sürekli gelişim ve tüm faaliyet alanlarımıza taşıyabildiğimiz profesyonel anlayış ile bezenmiş geçmişimize ve paha biçilmez tecrübelerimize bağlılığımız – “Disiplin Geleneği” yatıyor.
    Her zaman olduğu gibi, bizlere kendilerine hizmet sunma olanağı sağlayan değerli kamu ve özel sektör kuruluşlarımıza, destekleriyle bizlere güç katan Bankalarımıza, ortak faaliyetler yürüttüğümüz tüm dostlarımıza, taşeronlarımıza ve tedarikçi firmalarımıza ve özellikle, bağlılık ve özverilerinden dolayı, çalışanlarımıza içtenlikle teşekkür ederiz.

KURUMSAL