Hakkımızda

İlk şirketimiz 1990 yılında Almanya da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar işletmelerdeki malzeme hareketleri ile ilgili olarak tesislerde ihtiyaç duyulan özel ve ağır endüstriyel makinelerin tasarımı, projelendirilmesi, imalatı ve montaj konuları üzerinde anahtar teslimi, sistem veya yedek parça bazında hizmet vermektedir.
Firmamız, makine parkına her sene yeni makineler katmayı, teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiştir. Uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.
Firmamız yurt genelinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok projede yer almıştır. Daha iyiye ulaşmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ülke ekonomimize faydalı olmayı ,kurulduğumuz günden itibaren kutsal görev olarak bilmekteyiz. Elliyi aşkın personelimiz bir bütün olarak sadece sorunları çözerek yükselebileceğimizin bilincindedir.

Vizyonumuz:
– Gelişen ve hızla değişen makine imalatı sektöründe müşterilerimize ve çalışanlarımıza artı değerler sağlamak.
– Ürün çeşitliliğinde öncü , müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni fikirlerle özel imal edilmiş patentli ürünler yaparak sektörümüzde tercih edilen önder firma olmak,
– Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle,kalite ve hizmet anlayışı açısından örnek ve aranılan bir kuruluş olarak devamlı gelişmek,
– İstihdam yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlamak,
– Teknolojisi yüksek ürünler geliştirerek , uluslararası alanda ülkemizin marka değerini yükseltmektir.

Misyonumuz:
– Marka gücümüzü arttırarak gelişmek ve daima ” en iyi ” olmak,
– Teknolojimizi sürekli geliştirebilen, kendini yenileyebilen,
– Çalışanlarımızın bilgilerini sürekli yenileyerek , bunu kalitemize yansıtabilen,
– Çalışanlarımızın katılım ve yaratıcılıklarını teşvik eden ve buna uygun ortamları yaratabilen,
– İnsana, çevreye ve evrensel değerlere saygılı , bir makine sanayi kuruluşu olmaktır.

Hizmet ve Kalite Anlayışımız:
TSE – ISO 9001-2000 ve bazı ürünlerine CE belgelerini almak için çalışmalarını başlatan ve diğer sertifikasyon belgeleriyle de kalite ve hizmet anlayışını güçlendiren REMO MAKİNE organizasyon yapısı ve ürün kalitesi ile maksimum müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.
Üretim anında maksimum kalite ; diğer aşamalarda minimum problem ilkesi ile hareket etmekteyiz

HAKKIMIZDA